TWARZ

o nas salon look

OXYBRAZJA

Czas trwania ok. 30min w zależności od obszaru ciała poddawanego zabiegowi.
W okresie letnim, ze względu na to, że intensywne słońce jest przeciwwskazaniem do większości zabiegów mamy do dyspozycji dużo mniejszy zakres zabiegów. Nie można wykonywać laseroterapii, czy choćby zabiegów mikrodermabrazji. Oxybrazja jest zabiegiem, który może być wykonywany w tym okresie – jest doskonałą, chłodną i kojącą w odczuciach klienta alternatywą dla zabiegów złuszczających.
Oxybrazja to innowacyjny zabieg, który polega na użyciu silnego strumienia soli fizjologicznej oraz tlenu. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Zapewnia efekt głębokiego oczyszczenia i odmłodzenia skóry. Przede wszystkim oczyszczamy skórę z zaskórniaków i zrogowaciałych komórek. Działa również antybakteryjnie. Jest doskonała do cery z trądzikiem, czy też cery naczyniowej, powodując wzmacnianie ścian naczyń krwionośnych. Oxybrazja może być stosowana na twarz i ciało. Zabieg jest bezbolesny i powoduje, że przestrzenie międzykomórkowe otwierają się, pozwalając wprowadzić do skóry składniki odżywcze.
Bezpośrednio przed zabiegiem dokładnie oczyszczamy skórę i jeśli to konieczne wykonujemy demakijaż. Niektórzy specjaliści są zwolennikami wykonania również delikatnego peelingu, np. Enzymatycznego. W naszej ocenie jest to uzależnione od efektu, który klient chce uzyskać oraz od wskazania do zabiegu. Jeśli zależy nam na dogłębnym, silnym oczyszczeniu skóry, wtedy delikatne złuszczenie pierwszej warstwy martwego naskórka spotęguje efekt oxybrazji. Jeśli natomiast chcemy skórę rozjaśnić, odświeżyć, uspokoić stany zapalne, to wcześniejsze wykonanie dodatkowego peelingu nie jest konieczne.
Po zabiegu skóra jest napięta, rozjaśniona i odżywiona. Najlepsze efekty możemy uzyskać po serii zabiegów, czyli w zależności od konkretnej osoby od 3 do 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Możemy również wykonać pojedynczy zabieg w celu natychmiastowego efektu przed ważnym wyjściem lub spotkaniem.

Przeciwwskazania:

  • choroby skórne
  • otwarte rany
  • stany zapalne skóry
  • alergie

Po zabiegu:
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji - po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności. Pacjent może odczuwać lekkie pieczenie przez 2 godziny po zabiegu.

ZABIEGI KOSMETYCZNE
ZABIEGI KOSMETYCZNEPLN
Do każdego z zabiegów obszar dekoltu10
Jonoforeza + ampułka + maska 120
Mikrodermabrazja + ampułka + maska 140
Oczyszczanie manualne + d'arsonvalizacja + maska 130
Oxybrazja + ampułka + maska170
Peeling kawitacyjny + ampułka + maska 110
Pielęgnacja naturalnym śluzem ślimaka150
Sonoforeza + ampułka + maska120

FALE RADIOWE
OBSZAR ZABIEGOWYPLN
Brzuch230
Lift okolicy oczu80
Lift twarz + szyja170
Lift twarzy, szyi + dekoltu190
Pośladki180
Ramiona180
Uda230
Uda + pośladki 280
Uda + pośladki + brzuch330

MEZOTERAPIA
OBSZARPLN
Mezoterapia bezigłowa brzuch100
Mezoterapia bezigłowa pośladki100
Mezoterapia bezigłowa twarz + szyja150
Mezoterapia bezigłowa twarz + szyja + dekolt170
Mezoterapia bezigłowa uda140
Mezoterapia mikroigłowa na rozstępy210
Mezoterapia mikroigłowa na skórę głowy250 - 300
Mezoterapia mikroigłowa twarz + szyja200
Mezoterapia mikroigłowa twarz + szyja + dekolt250