NOWOŚCI

promocje salon piękna look
doktor anna kwiecień

dr Anna Kwiecień - zabiegi medycyny estetycznej

Salon Kosmetyczny LOOK proponuje nowości:

1. MEDYCYNA ESTETYCZNA - zabiegi wykonuje dr Anna Kwiecień! - NOWOŚĆ!!!
Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez lekarza medycyny dr Annę Kwiecień.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na darmowe konsultacje z Panią doktor.
 
2. BROW HENNA!

to nieinwazyjny zabieg farbowania brwi z efektem tatuażu. Na skórze może utrzymywać się nawet do 14 dni, a na włoskach nawet 6 tygodni. Każda skóra jest inna więc należy wciąć pod uwagę, że u każdego efekt może utrzymywać się inaczej.

  • Zabieg trwa ok. 60min.

 
3. LIFTING RZĘS!

To innowacyjna metoda trwałego podkręcania rzęs, która utrzymuje się do 6 tygodni. Cały proces polega na zaaplikowaniu na włoski kilku substancji, które je odżywiają, delikatnie wydłużają i pogrubiają. Na koniec aplikowany jest czarny barwnik i płynna kreatyna.
 
4. DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ!

Pasta cukrowa do depilacji ROYX PRO to produkt, który jednocześnie pielęgnuje i peelinguje- wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskórek sprawiając, że skóra staje się gładka i delikatna. W odróżnieniu od depilacji woskiem, w przypadku depilacji pastą cukrową włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko ich wrastania, a ryzyko powstania podrażnień spada do minimum.
Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje wysoką dokładność. W zależności od obszaru depilacji i rodzaju skóry pacjenta, w czasie zabiegu kosmetolog wybiera odpowiednio dopasowany rodzaj pasty cukrowej (jej odpowiednią konsystencję i twardość).
Zalety pasty cukrowej w kilku punktach:

  • PRODUKT W 100% NATURALNY! Niemal żadnych przeciwwskazań do stosowania – ciąża, żylaki czy cera naczynkowa nie stanowią problemu,
  • ZNACZNIE MNIEJ BÓLU – niż w przypadku depilacji woskiem i przede wszystkim O WIELE MNIEJ PODRAŻNIEŃ,
  • MNIEJ WRASTAJĄCYCH WŁOSÓW – włosy usuwane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, dlatego nie wrastają,
  • DEPILACJA I PIELĘGNACJA – pasta cukrowa peelinguje, odżywia oraz wygładza Twoją skórę. Nie przykleja się mocno do skóry, tylko do zrogowaciałego naskórka powodując jego oderwanie,
  • WYSOKA SKUTECZNOŚĆ NAWET NA KRÓTKICH WŁOSKACH (3-5 milimetrów).

 
5. SYSTEM IBX – ODBUDOWA PAZNOKCIA

Poznajcie NOWY, REWOLUCYJNY produkt marki Famous Names: IBX System. To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!
IBX To pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

IBX System działa w dwojaki sposób:

  • CHRONI TWOJE OPAZNOKCIE - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
  • WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

 

 

Zapraszamy !

REZERWACJE:

telefoniczna: 510 088 463
on-line: salon-look.pl