DEPILACJA

salon look usługa depilacja

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest jedną z najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienie. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt nawet kilka tygodni. Dodatkowo odrastające włoski są bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się coraz słabsze.
Do zabiegu wykorzystywany jest ciepły wosk kremowy lub twardy.
Wosk kremowy ma plastyczną, miękką konsystencje, można go stosować u osób z delikatną skórą ze skłonnościami do zmian naczyniowych. Stosuje się go do wrażliwych części ciała, takich jak: twarz czy okolice bikini.
Natomiast wosk twardy jest bardziej dokładny i pozwala usunąć nawet delikatne i krótkie włoski.
Depilacje woskiem można stosować praktycznie na wszystkie czyści ciała:

  • nogi,
  • ręce,
  • pachy,
  • twarz,
  • a także plecy i klatkę piersiową.

Niektóre osoby decydują się na całkowitą depilację intymną, a także depilację nietypowych części ciała, jak dłonie, stopy czy brzuch.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Depilacja pastą cukrową jest o wiele przyjemniejsza i mniej inwazyjna jak woskiem. Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski co już zmniejsza ból ( nie drażni naskórka). Zimna pasta wyklucz też poparzenia czy podrażnienia. Ta metoda depilacji nie wymaga również stosowania chemicznych substancji potrzebnych do oczyszczenia skóry np. z syntetycznego wosku do depilacji. Depilując się regularnie można szybko zauważyć, że włoski stają się słabsze, jaśniejsze, a w niektórych miejscach już nawet nie odrastają.

DEPILACJA WOSKIEM LUB PASTĄ CUKROWĄ
ZABIEGPLN
Bikini głębokie80 / 90
Bikini linia40 / 50
Całe nogi90 / 110
Całe nogi + bikini140 / 160
Łydki50 / 60
Pachy40 / 50
Twarz30 / 50
Uda60 / 70
Wąsik20 / 30